List of active policies

Name Type User consent
Przetwarzanie danych osobowych Privacy policy All users

Summary

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Edukacja-Online.pl Przemysław Stencel, Krasawa 72, 42-256 Olsztyn, o numerze NIP 9490773865, REGON 150326024. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania z Platformy kursy.poznajmoodle.pl.

Dane osobowe podlegające przetwarzaniu to imię, nazwisko, adres email oraz nazwa instytucji (uczelni/firmy/itp.)

Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak podanie danych jest niezbędne do korzystania z Platformy.

Podając swoje dane osobowe wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie od firmy Edukacja-Online.pl Przemysław Stencel powiadomień email na temat webinarów, szkoleń i innych aktualności dotyczących e-learningu oraz platformy Moodle.

Kontakt w sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi: biuro@edukacja-online.pl

Full policy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Edukacja-Online.pl Przemysław Stencel, Krasawa 72, 42-256 Olsztyn, o numerze NIP 9490773865, REGON 150326024. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania z Platformy kursy.poznajmoodle.pl.

Dane osobowe podlegające przetwarzaniu to imię, nazwisko, adres email oraz nazwa instytucji (uczelni/firmy/itp.)
Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak podanie danych jest niezbędne do korzystania z Platformy. Dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych wiąże się z usunięciem konta na Platformie i utratą dostępu do materiałów szkoleniowych na Platformie.

Podając swoje dane osobowe wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie od firmy Edukacja-Online.pl Przemysław Stencel powiadomień email na temat webinarów, szkoleń i innych aktualności dotyczących e-learningu oraz platformy Moodle.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. 

Dane osobowe będą przechowywane przez okres korzystania z Platformy lub do momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa, który z tych terminów nastąpi później. 

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kontakt w sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi: biuro@edukacja-online.pl